whatsapp
 • bu bitkiler kanserin kökünü kurutuyor

 • Kanser Tedavi edilebilir bir hastalıktır. Zahide Yetiş'te

 • Kanser Hastaları Anlatıyor.

 • Zehra Hanım Kanserden Nasıl Kurtuldu...

 •  

  • Dr. Hakan ÖZKUL ile iletişime geçmek için WhatsApp'tan yazın
  • YouTube gider
   Dr. Hakan ÖZKUL ile ilgili güncel videoları izlemek için YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Facebook sayfamıza ilgi her geçen gün artıyor. Sizde güncel bilgileri takip etmek istiyorsanız, facebook sayfamızı beğenin ve takip edin.
    

Fitoterapi Kanserle Savaşta Çok Etkilidir.

Fitoterapi (Bitkisel Tedavi) kanserle savaşta çok etkilidir diyen Dr. Hakan ÖZKUL, bitkilerden nasıl faydalanılması gerektiğini anlatıyor.. .

Vucudun hastalıkları iyileştirme ve yenme mekanizmaları var, işte kanser bu mekanizmaların çalışamaz hale gelmesinden oluşur, bitkiler bu mekanizmaları harekete geçirirler. .

Ayrıca tıbbi bitkiler kanserli hücrelerin yok edilmesinde de ciddi etkileri vardır. Kemoterapi nin yan etkilerinide ortadan kaldırabiliyorlar. Bu nedenle fitoterapi kesinlikle kanser tedavisinde önemli bir yer almaktadır.

AKCİĞER KANSERİ.

Akciğer kanseri, Kanser tipleri arasında en çok görülen kanser türüdür. Ölümcül kanserler arasında ilk sırada yer alır. Dünyada her yıl 1.800.000 kişiye akciğer kanseri tanısı koyulmaktadır. Akciğer kanseri seyri en kötü türlerden birisidir. Tedavi metotları arasında kemoterapi, radyoterapi, cerrahi metotlar vardır. Sigara, akciğer kanserlerinin % 70 nin sebebini oluşturmaktadır.

AKCİĞER KANSERİ FİTOTERAPİ TEDAVİ METODU;

Fitoterapi (Bitkisel Tedavi), akciğer kanseri tedavisinde çok etkilidir. Tedavi şansını %60 oranında etkilemektedir. Akciğer kanseri tedavisinde bitkiler, hastanın bağışıklık sistemini artırarak, kanserle savaşta vücudun kendi mekanizmalarını çalıştırmak suretiyle etkili olmaktadır. Ayrıca doğrudan kanserli hücrelere müdahale edebilen bazı bitki extrakları mevcuttur, bu bitkilerin etken maddeleri kanserli hücrelerin küçülmesinde ve metastaz yapmasında etkili birer rol oynamaktadır, ayrıca tıbbi tedavi metotları olan kemoterapi , radyoterapi gibi tedavilerin yan etkilerinin azalmasında da ciddi katkıları vardır.

Akciğer kanserinde hangi bitkiler kullanılmalı ? sorusunun cevabı ise; bitkiler kendi kendimize uygulayabileceğimiz bir tedavi metodu değildir, kesinlikle bir uzman kontrolünde uygulanmalıdır. Bitkiler ister akciğer kanseri, kolon kanseri, meme kanseri, rahim kanseri vs. her kanser tipinde etkili sonuçlar vermektedir.

Doktor Hakan Özkul akciğer kanseri tedavilerinde bitkisel metodlar üzerine ciddi araştırmalar ve deneyler yapmış, konu ile ilgili bir çok hastanın umudu olmuştur. Ayrıca Dr. Hakan Özkul Akciğer kanserinde fitoterapi metodu ile tıbbi tedavilere destek olabilecek bir çok bitki üzerinde uzun yıllar çalışmalar yapmış ve olumlu sonuçlar almıştır.